Elena z Avaloru Stroje

Przemień się w latynoską księżniczkę i bądź jak Elena z Avaloru!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Księżniczka Elena z Avaloru - bądź jak latynoska księżniczka Elena!

Każdy ją tu dobrze zna, o wszystkich dobrze umie dbać, w Avaldorze rządzi nam Elena - choć ma tak niewiele lat! Znasz tę piosenkę? Jesteś fanką lub fanem bajki Disneya - Elena z Avaloru? Marzysz o byciu ciemnoskórą królewną z Avaloru? Idealnie trafiłeś! W Funidelia znajsziesz stroje Eleny z Avaloru idealne na każda okazję!

Elena z Avaloru (Elena of Avalor) to amerykański serial animowany wyprodukowany przez Disney Channel. Animowany serial Elena z Avaloru opowiada o przygodach księżniczki Eleny, która jest latynoską pięknością i zarazem księżniczką z miasteczka Avalor.

Elena Castillo Flores ma 16 lat i zasłynęła tym, że uratowała magiczne królestwo Avalor spod panowania Shuruki - złej czarownicy. Teraz Elena musi poznać wszystkie swoje obowiązki oraz tradycję, aby godnie reprezentować swój naród panując rządy księżniczki Avaloru. Elenę wspierają jej dziadkowie - Francisco i Luisa oraz wujek Esteban. Elena z Avaloru przeżywa tysiące przygód wraz z Matteo, Naomi i z Gabem.

Do reszty głównych bohaterów należą między innymi Księżniczka Isabel (młodsza siostra Eleny), Migs, Luna i Skylar (trzy magiczne, latające stworzenia - przyjaciele Eleny) i Zuzo.

Chcesz być jak Księżniczka Elena z Avaloru? Dzięki nam to nie problem! Elena Castillo Flores (księżniczka Elena) nosi czerwoną sukienkę z falbanami i z paskiem na biodrach. Dodatkowo w uszach ma kolczyki - koła a w dłoni dzierży berło z niebieskim kamieniem. Przebranie za Elenę znajdziesz w tej sekcji. Pamiętaj, że Twój kostium Eleny idealnie będzie komponował się z ciemną peruką (jeśli jesteś blondynką) i z dodatkami księżniczki - wszystkie te akcesoria królewny znajdziesz u nas.

Top