Zombie: Stroje, makijaż i dodatki

Móóóóózzzgiii! Bądź jak zombie! Tutaj znajdziesz stroje zombie, makijaż zombie, dodatki zombie.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przebierz się za zombie: stroje zombie, sztuczna krew i sztuczne rany.

Móóóózzzzzgiii!!!

Uwielbiasz tematykę zombie a The Walking Dead jest Twoim ulubionym sposobem na spędzanie codziennych wieczorów? Jeśli tak, koniecznie musisz przebrać się za Szwędacza zombie na tegoroczne Halloweeen. Funidelia to sklep z kostiumami i oferujemy Ci szeroki wybór strojów zombie - idealnych na Halloween. Poza tym u nas znajdziesz całą masę produktów takich jak: sztuczna krew, blizny zombie, maski zombie, pomysły na makijaż zombie, oryginalne stroje na Halloween, stroje zombie, lateksowe maski, straszne maski, dekorację na imprezę w stylu zombie i inne.

Dzięki strojom i akcesoriom w stylu zombie wywołasz prawdziwą furorę na każdej imprezie halloweenowej: Twoi znajomi nie będą w stanie Cię rozpoznać! Także do działa, skompletuj swoje przebranie zombie wybierając je w tej sekcji.

Poczuj się jak w serialu The Walking Dead i uciekaj przed mściwym szeryfem - Rickiem Grimes i jego kumplami z ekipy do walki z zombiakami - The Walking Dead. Dzięki naszym akcesoriom z tematyki Zombie będziesz jak najprawdziwszy umarlak zombie. Dajemy Ci idealne pomysły na przebranie na halloween i oferujemy stroje zombie dla dzieci i dla dorosłych - abyście całą rodzinką przebrali się za zombie.

Top