Stormtrooper

Witaj w sekcji strojów Szturmowca. Rozsiądź się wygodnie - tu znajdziesz to, czego szukasz.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Strój Szturmowca - Stormtrooper

Zastanawiałeś się kiedyś kim dokładnie są Szturmowcy? Stormtroopers to fikcyjne postacie z galaktyki Gwiezdnych Wojen Star Wars. Szturmowcy to żołnierze Imperium, ubrani są w charakterystyczne białe pancerze (zbroje). Ich głównym zadaniem było utrzymywanie porządku i tępienie wszelkich buntów w Galaktyce Star Wars. Wywodzą się oni bezpośrednio od klonów stworzonych podczas wojen klonów. Szturmowcy (Stormtroopers) mieli za zadanie przerażać wroga swoją anonimowością. Nie mieli oni imion.

Strój Szturmowca

Jeśli klony Stormtroopers imponują Ci i chcesz walczyć po ciemnej stronie mocy, koniecznie musisz zaopatrzyć się w Twoje przebranie za Szturmowca. Tak przebrany, podbijesz niejedno serce fana Gwiezdnych Wojen i wprawisz w osłupienie wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Kostium Szturmowca to prawdziwy "must have", jeśli jesteś zawziętym fanem Star Wars. Strój Stormtroopera składa się z białego pancerza (czarny kostium jednoczęściowy z wszytymi wstawkami białej zbroi) oraz z kasku Szturmowca. Strój Szturmowca możesz z powodzeniem uzupełnić białymi kozakami i akcesoriami Stormtroopera, takimi jak blaster Star Wars czy inne, które także znajdziesz w naszej ofercie.

 Nasze kostiumy Szturmowca dostępne są w wersji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i dla dzieci. Tak przebrany możesz całą rodzinką zasilić szeregi wojska Szturmowców i stawić czoła wrogom Imperium Star Wars.

Nasz strój Szturmowca to idealny pomysł na przebranie grupowe oraz na strój na Twoją imprezę Star Wars Gwiezdne Wojny. Funidelia to Twój sklep z przebraniami i z dekoracją na imprezy. Dzięki nam idealnie przebierzesz się na każdą imprezę inspirowaną tematem Star Wars. Nie zwlekaj i przebierz się za Szturmowca. Twoja impreza Star Wars czeka na Ciebie.

Top