Lata 20: Gangsterzy, Kabaret, mafia i charleston

Witaj w epoce lat 20! Mamy dla Ciebie dekorację vintage, stroje retro i dodatki charleston

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Lata 20: Gangsterzy, Kabaret i mafia | Impreza retro i bal przebierańcó

Witaj w największej sekcji strojów, akcesoriów i dodatków z lat 20! Wybierasz się na imprezę do saloonu? Organizujesz przebierany bal karnawałowy w stylu westernu? Zapraszamy do naszego imprezowego saloonu - rozluźnij się, odpręż, zamów drinka i imprezuj, jakby nie było jutra! Impreza w stylu lat 20, gdzie króluje charleston, saloon, sukienki z lat 20, burleska, gangsterzy to to, co zawsze będzie królowało wśród wszystkich imprez przebieranych!

U nas znajdziesz stroje charleston, stroje z kabaretu, stroje mafiozy, stroje gangstera, stroje z burleski, sukienki lata 20, stroje lata 20. Ale czekaj czekaj... To nie wszystko! Funidelia to także szeroki wybór akcesoriów, dodatków i dekoracji z tematyki lata 20, retro i vintage. Znajdź swój stój na Sylwestra, Karnawał, Urodziny znajomych i zorganizuj niezapomnianą imprezę inspirowaną lata 20 i tematyką vintage retro lata 20. Spraw, że znajomi nie będą w stanie wydusić z siebie ani słowa na Twój widok i na widok przystrojonego lokalu w tematyce lat 20. Stroje Moulin Rouge, stroje Burleska, Kabaret, Strój Kowboja, Zbira, Złodzieja i całe mnóstwo pomysłow na przebranie i na dekoracje Twojego domu.

Prawdziwym hitem tej sekcji są peruki z lat 20: przebierz się za tajemniczą damę z lat 20, odtańcz kankana i rozkochaj w sobie gangstera z lat 20. Funidelia Ci w tym pomoże! U nas znajdziesz absolutnie wszystko z tej kategorii: ustnik, perukę z loczkami w stylu charleston, sukienka z frędzlami, strój gangsterki i inne gadżety retro. W tej sekcji znajdziesz także stroje dla par w stylu burleski i gangsterów. Bądź jak bohaterowie filmu Scarface (Człowiek z blizną), czy Moulin Rouge. Nie będziesz miał sobie równych. Swój strój z lat 20 możesz uzupełnić dodatkami takimi jak kapelusz gangstera, pistolet dmuchany, pończochy z podwiązką.

Najlepsze sukienki lata 20 znajdziesz tylko w Funidelia. Gangsterzy i dziki Zachód to najlepszy motyw przewodni każdej imprezy inspirowanej latami 20. Odważ się i bądź kim chcesz - przebieranie się nigdy nie było tak łatwe jak teraz.

Top